امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تخفیف ویژه و فروش اقساطی سیستم های اتوماسیون باشگاهی شرکت راشا

 

 

با سلام خدمت تمامی سروران عزیز

شرکت راشا به عنوان تنها تولید کننده ی سیستم های اتوماسیون باشگاهی در استان گیلان طی توافقی با هیات بدنسازی استان در نظر دارد تا در ایام پساکرونا و با توجه به رکود اقتصادی پیش آمده در این ایام که ضرر عمده ی آن متوجه باشگاههای ورزشی نیز شده است، خدمات خود را با تخفیف ویژه و به صورت اقساطی به همشریان، هم استانی ها و هموطنان محترم ارایه نماید.

در ایامی که چرخ روزگار به کاممان نمی چرخد لازم است تا با همکاری و همدلی، موجبات عبور از بحران را برای یکدیگر فراهم نماییم

اگر نیاز به راه اندازی سیستم اتوماسیون باشگاهی دارید ولی با مشکل نقدینگی مواجه هستید ،  لطفا بدون هیچگونه نگرانی ، با من محراب بدری ( مدیر فروش شرکت ) از طریق شماره های زیر  تماس بگیرید.

تلفن ثابت: 01333712411

خط فروش : 09101221322

 

takhfif

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

گیت کنترل تردد چیست؟

کلمه گیت یک کلمه انگلیسی به معنی دروازه ، و یا به طور کل محل ورود و خروج می باشد. از این رو گیت کنترل تردد در مفهوم عام مانعی فیزیکی در مسیر ورود و خروج میباشد که وظیفه آن کنترل تردد است.

گیت کنترل تردد محصول شرکت دانش بنیان (اتوماسیون باشگاهی راشا)

دستگاه های گیت تردد برای کمک به ایجاد حفظ حریم شخصی و ایمنی در تمامی مکان های عمومی مانند ایستگاه های مترو ، ورزشگاه ها و مجموعه های ورزشی ، مراکز تجاری و اداراتی که جمعیت زیادی درحال رفت وآمد هستند و نیاز به نظارت و کنترل تردد  در آنها حائز اهمیت است و یا ضروری می باشد ، بسیار مناسب هستند و مدیران سازمان ها و مجموعه های ورزشی و ... می تواندد با صرف هزینه ی مناسب و سرمایه گذاری اندک در طولانی مدت به مزایای بسیار زیادی دست یابند. در نهایت سود بدست آمده از قرار دادن گیت برای مجموعه های ورزشی و سازمانها و مراکز تجاری و ... به نسبت قیمت گیت رقم بسیار بیشتر و قابل توجهی خواهد بود.

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

mahsolat

گیت تردد راشا

گیت کنترل تردد چیست؟

گیت کنترل تردد راشا به منظور ایجاد کنترل غیر مستقیم بر تردد افراد در مجموعه های مختلف نصب می گردد و باعث ایجاد محدودیت برای تردد افراد غیر مجاز می گردد همچنین امکان نظارت غیر مستقیم مدیران و مسئولین را با ارئه گزارشات جامع از تردد افراد بوجود می آورد و در نهایت باعث ایجاد نظم و امنیت شده و با حدف نیرو انسانی جهت کنترل تردد از درب ها و نیز محاسبه دقیق میزان حضور افراد در مجموعه ها فواید مالی بسیاری را نیز بهمراه می آورد.

در این مطلب به مزایای کلی گیت تردد و مزایای دیگری که با توجه به مکان استقرار گیت کنترل تردد راشا ، میتواند دارا باشد اشاره مختصری خواهیم کرد...

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

هوشمن سازی اماکن باشگاهی -شرکت اتوماسیون باشگاهی راشا- گست تردد

نقش اتوماسیون و هوشمند سازی در یک مجموعه تفریحی ورزشی

تردیدی نیست سبک زندگی انسانها در طول تاریخ با توجه به پیشرفت علم و دانش بشر دستخوش تغییرات فراوانی شده است. به فراخور این تغییر، هر روزه دستگاه ها و تکنولوژی های جدیدی به بازار عرضه می گردد که میتواند در توسعه زندگی و فرهنگ انسانی نقش اساسی و مفیدی داشته باشد. در واقع این تکنولوژیها ، انسان را در کارزار زندگی کمک و همراهی نموده و با کاهش مشکلات و دشواری ها ، زندگی لذت بخش تری را برای فرد رقم می زنند. یکی از این تکنولوژی های نوین و بسیار ملموس در جوامع امروزی ، سیستم هوشمند سازی و اتوماسیون می باشد که در سال های اخیر در کشور ما نیز بسیار رایج گردیده است. تکنولوژی هوشمندسازی از دستگاه های تلفن همراه تا سیستم اتوماسیون منازل ، ادارات ، باشگاه ها ، هتل ها و سایر اماکن مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاهده سایت در موبایل

انتخاب زبان سایت :

faarenrutr

اطلاعات تماس

Office Phone 501  فروش :013.33712411

فروش :09101221322

رشت،جاده پيربازار،خ شهيد رزمجو

youtube twettericon   APARAT   telegram rashasmart.com instagram rashasmart.com faceboook google+ rashasmart.com  

 
 
 
 
 
 
 

logo-samandehi