قفل کمدی rfid چیست؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

مزایای استفاده از مچبند rfid

Rfid یک تکنولوژی شناسایی اتوماتیک (Auto-ID) است که به صورت کدی اختصاصی عمل می کند و از امواج رادیویی برای تشخیص هویت اشخاصی که دارای مچبندمی باشند استفاده می کند.

امواج رادیویی که از تگ موجود در مچبند ارسال می شود و معمولا به صورت شماره سریالی منحصر به فرد می باشد که برای شناسایی هر مچبند rfidبه کار می رود، توسط دستگاه reader   دریافت و به اطلاعات دیجیتال تبدیل می شوند .

برای مثال با نزدیک کردن مچبندrfid  به قفل کمدی rfid   که مچبند به آن معرفی شده است ، امواج رادیویی مچبند توسط reader موجود در قفل کمدی شناسایی شده و در صورت انطباق کد موجود در مچیند آر اف آیدی کهکد موجود در قفل کمدی rfid سیستم پردازش قفل اجازه باز شدن درب کمد را صادر می نماید.

از تکنولوژی مچبند های RFID میتوان برای ایجاد دسترسی های مجاز مکانی برای افراد، ایجاد سیستم کنترل و صدور مجوز مرود به اماکن مختلف، پرداخت غیر نقدی و ... استفاده نمود.

استفاده از این مچبند ها در اماکن با تردد بالای نفرات مانند استخرها، پارک های آبی، باشگاه های ورزشی و ... دارای مزایای متعددی می باشد که از آن جمله می توان به مواردی مثل موارد زیر اشاره نمود

  • استحکام و طول عمر بالا
  • ضریب امنیتی بالا
  • قابل حمل و سبک
  • ضد ضربه
  • ضد آب
  • خرابی بسیار کمتر از کلید های سنتی

 

مشاهده سایت در موبایل

انتخاب زبان سایت :

faarenrutr

اطلاعات تماس

Office Phone 501  فروش :013.33712411

فروش :09101221322

رشت،جاده پيربازار،خ شهيد رزمجو

youtube twettericon   APARAT   telegram rashasmart.com instagram rashasmart.com faceboook google+ rashasmart.com  

 
 
 
 
 
 
 

logo-samandehi