راهبند دفنی برقی

راهبند دفنی برقی

راهبند دفنی برقی

شرکت سام پردازش راشا با تکیه بر دانش و فناوری روز توانسته است محصولی با توانایی و کارایی هرچه بالاترارائه دهد.

معرفی محصول :

راهبند دفنی ، یکی از قویترین و ایمن ترین راهبندهای موجود در بازار میباشد. این راهبندها در مبادی ورودی اماکن با درجه حفاظتی و امنیتی بالا دفن شده و بنا به نیاز از سطح زمین خارج میگردند.

bolard2

راهبند های دفنی جهت جلوگیری از ورود و خروج غیر مجاز خودرو ها و حملات تروریستی به داخل سازمان ها و ارگان های نظامی و پر اهمیت مورد استفاده قرار می گیرند و در صورت برخورد خودرو با این راهبندها صدمات بالایی به خودروی مهاجم وارد خواهد شد.

راهبند دفنی قابلیت اتصال به انواع دوربین های تشخیص پلاک و سیستم ها اکسس کنترل را دارا می باشد که باعث می شود به صورت خودکار و هوشمند اجازه تردد به خودرو های سازمانی داده شود.

مزیتهای استفاده از راهبند برقی :

اکثر راهبندهای دفنی برقی موجود در بازار بصورت هیدرولیکی یا پنوماتیکی میباشند که علاوه بر هزینه بالای تعمیرات و نگهداری از جکها و پمپها و متعلقات آن ، نیاز به اتاقک یا محلی برای نصب آن وجود دارد ، یعنی عملا در هر مکانی که نیاز به ایجاد و نصب راهبند میباشد باید در فاصله کمی از آن اتاقکی برای نصب تجهیزات هیدرولیکی یا پنوماتیکی ایجاد گردد که بعضا در مکانهای مورد نظر امکان ساخت این اتاقک وجود ندارد ؛ در حالیکه راهبند های برقی کلیات متعلقات مورد نیاز برای نصب آن در داخل خود راهبند تعبیه گردیده است و نیاز به ساخت هیچ مکانی برای راه اندازی راهبند وجود ندارد. هزینه تعمیرات و نگهداری در این مدل از راهبندها تقریبا صفر میباشد در حالیکه در نمونه های هیدرولیکی نیاز به تعویض روغن هیدرولیک جکها بصورت دوره ای وجود دارد.

در راهبندهای هیدرولیکی نیاز به ایجاد کانالی برای اتصال لوله های انتقال قدرت هیدرولیکی از اتاقک محل نصب یونیت دستگاه تا خود راهبند وجود دارد ، در حالیکه در راهبند برقی تنها یک رشته کابل برای ارتباط با راهبند و مدار فرمان نیاز است.

برخی از ویژگیهای راهبند دفنی شرکت راشا :

             rahband    

مشاهده سایت در موبایل

انتخاب زبان سایت :

faarenrutr

اطلاعات تماس

 

phone
 تلفن فروش : 013.33712411      
 

mobile خط موبایل فروش : 09101221322

 

adresآدرس : رشت ، جاده پيربازار خیابان شهيد رزمجو ، کوچه صنعت

youtube twettericon   APARAT   telegram rashasmart.com instagram rashasmart.com faceboook google+ rashasmart.com

 
 
 
 
 
 

logo-samandehi